Effective protection of yourself and your employees

Nanofiber face masks production

TESTUJEME COVID 19 - firmy, veřejnost, samoplátce

Pokud máte zájem o vyšetření metodou PCR  nebo změření hladiny protilátek na COVID-19 odběrem žilní krve, rádi Vám poskytneme naše diagnostické služby. Lékařům navíc můžeme nabídnout  IVD rapid testy.

Metoda RT PCR

Naše laboratoř testuje metodou RT PCR ze vzorků z horních cest dýchacích získaných výtěrem nosohltanu. Tato metoda detekuje genetický materiál viru SARS-Cov-2. Jsme schopni odhalit přítomnost viru i u pacientů, u kterých se ještě neobjevily příznaky. Na základě výsledku vystavíme potvrzení, které potřebujete například pro návrat ze zahraničí.

Odběr vzorků provádíme ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Královské Vinohrady v odběrových stanech. Rezervovat termín si můžete ZDE.  Pro více informací a objednávky volejte 800 225 229 nebo e-mailem na testy@scimed.cz.

CENA TESTOVÁNÍ:

  • Standard – 1756 Kč
  • příplatek za expres výsledky – 500 Kč: při odběru do 11.hodiny dopoledne výsledky týž den kolem 17.hod
  • Travel – 2500 Kč– Elektronické zaslání výsledku vyšetření potvrzené lékařem v českém a anglickém jazyce.
Testování pro firmy

Zajistíme zdravotnický odběrový tým k odběru vzorků u Vás. Testování zaměstnanců na přítomnost SARS-CoV-2 lze zahrnout do nákladů na pracovně lékařskou službu, která je daňově uznatelným nákladem. Pro více informací a objednávky  volejte 800 225 229 nebo e-mailem na testy@scimed.cz.

Test na protilátky

Chcete vědět jestli jste prodělali coronavirus? Test na základě měření výskytu protilátek IgA, IgM a IgG v krvi vám pomůže zjistit, jestli jste v minulosti přišli s virem do kontaktu, případně jestli u vás aktuálně probíhá infekce. Pokud máte příznaky, je vhodné spíše testovat metodou RT PCR.

Pokud máte zájem se otestovat volejte na naší info linku 800 225 229 nebo pište na testy@scimed.cz

Cena  1.500 Kč za kompletní zjištění protilátek IgA, IgG a IgM

Výsledky obdržíte do 24 hod od odběru.

Objednat se na testování COVID-19 v České Republice
[]
1 Step 1
Jméno a příjmeníyour full name
Telefonní číslo
phone

Důležité upozornění: při odběru se musíte prokázat OP s výše uvedeným jménem z důvodu povinného hlášení výsledků testování ÚZIS.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Máte zájem o naše nanoroušky?
KONTAKTUJTE NÁS A MY VÁM VYMYSLÍME ŘEŠENÍ NA MÍRU.